centrum krásy

Zväčšenie pŕs za pomoci prírodných doplnkov

Každá žena túži po tom, aby mali prsia väčšie a plnšie, alebo mali iný tvar. Dokonca aj muži riešia problémy spojené s veľkosťou poprsia –  v prípade gynekomastie ide však o seriózny zdravotný problém, ktorý vyrieši len operácia. U žien je však dôvod, prečo sa budeme na nasledovných riadkoch venovať tématike zväčšenia poprsia riešiteľný aj alternatívnou cestou.

Aké sú možnosti zväčšenia pŕs?

Ženy, ktoré príroda veľmi neobdarila majú v podstate dve možnosti. Jednou je podstúpenie plastickej operácie pŕs a druhou prírodné doplnky určené na zväčšenie pŕs. Pri prvej možnosti je potrebné zvážiť klady aj zápory. Plusom je vysnívaná veľkosť pŕs. Takýto druh zákroku má však aj svoje negatíva. Je to zásah do tela, ktorý si vyžaduje určitú prípravu a odborné konzultácie.

Okrem toho, doba rekonvalescencie je dlhá. To môžeme hodnotiť ako najväčšie negatívum. Počas tohto obdobia budete odkázaná na pomoc blízkej osoby. Výberu kliniky a implantátom treba venovať taktiež dôležitú pozornosť. Správ o „spackaných“ operáciách bolo už neúrekom. Preto sa radšej obráťte so všetkými otázkami na fundovaných odborníkov, ktorí majú dlhoročnú prax a z nej prameniace skúsenosti. Druhou možnosťou je využiť prírodné alternatívy.

Zväčšenie pŕs za pomoci prírodných doplnkov

Ak nie ste zástankyňou plastických operácii, či zákrok nechcete absolvovať z akýchkoľvek iných dôvodov, potom máte možnosť využiť pozitívne účinky bylín. Na trhu existuje viacero riadne testovaných a certifikovaných produktov, ktoré majú pozitívne účinky na rast prsníkov. Jedným z nich je aj produkt BreastExtra+. Ide o tablety, ktoré majú výlučne bylinné zloženie.

Sú riadne testované a prešli všetkými náležitými kontrolnými procesmi. Tieto produkty dokážu stimulovať rast pŕs, čím sú prsia väčšie a plnšie. Zároveň dokážu pokožku vzpružiť. Túto vlastnosť ocenia najmä ženy, ktoré sú v období po dojčení a nie sú so svojim poprsím spokojné. Množstvo žien po dojčení má problém s tým, že pokožka poprsia je popraskaná a natiahnutá. Nepáčia sa sami sebe a ich sebavedomie klesá. Avšak existuje prirodzená cesta k tomu, aby boli so svojim telom opäť spokojné. A je to práve táto prírodná cesta.

Ak skutočne rozmýšľate nad tým, ako dodať svojmu poprsiu na objeme, potom zvážte všetky dostupné možnosti. Ak sa rozhodnete pre alternatívu a vyberiete si prírodnú cestu, potom sa nenechajte obalamútiť sladkými rečami, ale o danom produkte si pozisťuje všetky dostupné informácie (certifikáty, zloženie, vedľajšie účinky..) a aj recenzie. Určite nie ste jedinou ženou, ktorá nie je spokojná s veľkosťou svojich pŕs.

Zväčšenie pŕs za pomoci prírodných doplnkov
5 (100%) 2 votes